Журналіст: Пашинський “вмикнув дурня” і все валить на Порошенка. Але, загалом, цікаво

Пашинський “вмикнув дурня” і все валить на Порошенка і його жінку… Але, загалом, цікаво

Причому “валить” не по своїй справі “збройний напад”, а пішов співрацювати зі слідством у іншій справі. Коротше, “косить під дурня”.

Пашинський каже, що почав співпрацювати зі слідством з питань, пов’язаних виключно з Петром Порошенком, Юрієм Луценком, Розенблатом, Кононенком, Грановським, Іриною Луценко, Мариною Порошенко, сім’єю Свинарчуків та іншими корупціонерами…

Зокрема, Пашинський запевняє, що багато схем придумувала особисто дружина Петра Порошенка Марина Порошенко і якщо слідчі хочуть вийти на Петра Порошенка, потрібно копати під Марину Порошенко і її найближчих родичів. (?!?) Дуркує, нє?

Також Пашинський звинуватив Петра Порошенка в тому, що він і його поплічники прикривалися патріотизмом і робили дуже страшні речі пов’язані з армією.

В армію поставлялося тільки те, на чому можна було заробити. БТРи поставлялися тому, що їх реконструювали на заводі “Богдан”, які належать Свинарчуку та Порошенку. Катери поставлялися тому, що вони робилися на заводі Порошенка “Кузня на Рибальському”. Постачанням їжі вони займалися виключно тому, що їжу в армію поставляли фірми з орбіти Рошен. Форму на сотень тисяч солдатів шив завод пов’язаний з родичами Марини Порошенко. Вони заробляли на всьому і мова йде про мільярди доларів. Все продавалося в армію набагато дорожче собівартості. Дешевше було закуповувати в США ніж на заводах Порошенко. Олігарх продавав армії все в 3-4 рази дорожче собівартості

За словами Пашинського, у Луценка можна було купити будь-яку кримінальну справу, як на троєщинському ринку. Пашинський запевняє, що Луценко продав більшу частину справ Майдану пов’язаних з екс-регіоналами.

За його словами на Майдані все було не так однозначно як багатьом здається. Пашинський розповів, що на Майдані було більше 20 точок впливу, які воювали і конкурували між собою. Багато регіоналів мали свої сотні на Майдані і тому Майдан не був монолітним, він був дуже розколотий і наступний рік боротьби за владу показав це. Всього через рік лідери Майдану почали вже у відкриту воювати між собою.

Також Сергій Пашинський запевняє, що на Майдані стріляли багато хто, оскільки після 18 числа управляти майданом було вже неможливо. Там вже у відкриту воювали всі проти всіх в тому числі і проти Беркута. Пашинський запевняє, що в ті страшні дні стріляти міг хто завгодно, там уже йшлося за виживання кожного. Все вже було занадто запущено, щоб контролювати.

Слідчі по крупицях збирають всі відомості і зводять їх в єдину схему.

Примітно, що покази заарештованого раніше Юрія Гримчака дуже сходяться з показами Сергія Пашинського. Вони обидва називають одні й ті ж прізвища, які прийшли з Майдану і не зрозуміли, що Майдан це не бізнес, що люди це не пішаки і що війна це не ті перспективи, щоб наповнювати свої кишені.

Rostyslav Demchuk

Джерело: startko.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *