Відео. Мешканець Золотого рубанув всю правду про “ту сторону”

Переселенець з окупованої території, що осів в Золотому, категорично проти розведення військ, яке, незважаючи ні на що, має намір здійснити українська влада.

Чоловік, який представився як громадянин України і “самий порядний з усього регіону Золоте”, вважає, що розведення військ ні в якому разі робити не можна. Якщо українські війська відступлять, залишивши так звану сіру зону, ця територія негайно буде зайнята чужинцями. Відео в якому, переселенець виявляє свої міркування, опублікували в Твіттер-акаунті 25ЄС_EU_UA_NATO.

Чоловік каже, що в так званих сірих зонах всюди вже “сидять сепари”. Втім, він тут же сам поправляє себе: “Там вже не сепари. Там вже сепарів всіх повбивали, а там вже всі росіяни”.

Він також скептично ставиться до ідеї президента Володимира Зеленського, що “ми повинні перші приклад показати”. Ніхто там не буде наслідувати наш приклад. “Ось я тільки що розмовляв з людиною з того боку. Ніхто там нікуди не відійде. Вони тільки вперед підуть … Якщо ми відійдемо, вони завтра будуть тут”, – переконаний переселенець. Взагалі всі місцеві, особливо молодь, зараз намагаються виїхати з Донбасу, особливо з тих територій, де неспокійно. Роботи немає, перспектив теж ніяких, каже чоловік. “Спочатку вони всі повиїжджали до в Росію. Ну, зараз хоч в Європу їдуть. Одне втішає, що з десяти вісім їдуть не в Росію, а в Європу. А звідти приїжджають і розуміють, що треба в НАТО вступати, що треба в Євросоюз вступати. Це єдиний плюс “, – зауважує співрозмовник. Водночас він зауважує, що на тій стороні трохи залишилося людей, які борються за Україну. Молодь в основному вся або поїхала, або залишилися явні прихильники “руского мира”. А більша частина населення – пенсіонери. Вони-то якраз не зацікавлені в якнайшвидшому мирному врегулюванні, тому що примудряються отримувати по дві пенсії – від України і від Росії. Не всі, звичайно, але більшість саме так і поступає. “А пенсіонери там багато, навіть не приховуючи, кажуть:” Якщо Україна прийде, у нас буде одна пенсія “. Вони там непогано живуть. Треба для того, щоб вони Україну більше полюбили, перестати українську пенсію платити. Це було б добре … Чого я повинен податки платити на свою маму і на маму того дядька, а той дядько платить тільки на свою маму, а на мою не платить “, – справедливо зауважує переселенець.

Джерело: startko.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *