“Відразу видно, людина порядна і освічена!”: виконавець “замаху” на Януковича отримав топ-посаду. “Готуємо яйця…”

Стало відомо про кар’єрний зліт хлопця, який у 2004 році кинув у Віктора Януковича яйце.

Про це у своєму Facebook розповів керівник Мінінфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, новим заступником голови Івано-Франківської ОДА став Дмитро Романюк.

Це саме той хлопець, який 15 років тому скоїв курйозний “замах” на Віктора Януковича за допомогою яйця.

“Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео, коли кинули яйце в Януковича, людина, яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області. Дуже світлий, розумний і принциповий. Упевнений, що будемо про нього ще чути, як про ефективного менеджера, значно частіше”, – написав Криклій у своєму Facebook.

“Ось він який, політичний ліфт”, “Готуємо яйця для теплих зустрічей”, “Самий необхідний навик для заступника ОДА – кидатися яйцями! Відразу видно, людина порядна і освічена! Можна сказати, інтелігенція!”, “Такими темпами скоро і яйцю, яке летіло у Януковича, посаду знайдуть”, – жартують українці в коментарях під публікацією.

Нагадуємо, подруга Віктора Януковича проговорилася про плани Путіна щодо України. Яра прихильниця «руського світу» і колишня регіоналка Олена Бондаренко своєю заявою видала плани Кремля щодо Донбасу.

Зокрема, Бондаренко не сподобалися слова деяких українських політиків про необхідність ізолювати підконтрольні бойовикам території Донбасу від вільних територій нашої країни.

На скандал відреагував політтехнолог Олексій Голобуцький, який заявив, що Бондаренко насправді просто злила головний план Кремля.

За його словами, зараз владі країни-агресора необхідно критично «запхати Донбас» назад в Україну, однак тільки на своїх умовах.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *