Його спекалися! Вигнаний Кривонос ошелишив країну гучною заявою: поставити на коліна

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса.

Гарант вивів генерала зі складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю і Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави, яку він очолював.

“Вивести з персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Сергія Кривоноса, звільнивши його від виконання обов’язків голови цієї комісії. Звільнити Сергія Кривоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави”, – йдеться в президентському указі від 29 листопада.

Цим же указом Зеленський визнав такими, що втратили чинність, укази і їх положення, якими Кривонос був введений до складу згаданих комісій. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Сам Крівовос відреагував на позбавлення посади на своїй сторінці в Facebook.

“Секретар РНБО, якого попередні п’ять років війни не було видно і чутно ні на фронті, ні в тилу – таки проштовхнув підписання указу”, – написав він.

До слова, перед цим Кривонос зробив резонансну заяву про те, що РФ розробляє різні варіанти агресії проти України: і югославський варіант, і ракетні удари.

За своїм потенціалом Росія може піти на відкрите військове вторгнення в Україну, адже її війська щорічно проводять навчання уздовж українського кордону, зокрема і на території Білорусі, але це може обернутися для глави Кремля Володимира Путіна великими проблемами.

За його словами, в Росії розробляються різні варіанти агресії проти України – завдання ракетних ударів, щоб повторити югославський варіант, а потім ввести війська; не вводити війська, а просто високоточними ракетними ударами поставити Україну на коліна.

“Вони – росіяни – зміцнюють свої війська в Криму, створюючи там організаційно-штатні структури, що дозволяють у найкоротші терміни здійснити розгортання військ, щоб завдати удару з боку Криму. З боку Чернігівської і Сумської області – київський напрямок – у них взагалі може не виникнути проблем…” – підкреслив Кривонос.

Він додав, що військовий потенціал Росії дуже великий, тому головне завдання для України – це організація територіальної оборони. Кремль може піти на агресію, але йому потім вкрай важко буде утримати все під контролем.

“Для Кремля дуже важливо – якнайшвидше поставити тут в Україні маріонетковий уряд, який почав би танцювати під їхню дудку. Їм буде ще простіше домогтися успіху, якщо вони заздалегідь зроблять так, щоб ми один одного ненавиділи”, – резюмував екс-заступник секретаря РНБО.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *