Ховали гроші в смітнику! ДБР влаштувало облаву. Тремтять всі – Зеленський не жартував

На митному посту “Гоптівка” в Харківській області під час обшуків працівники прокуратури і ДБР знайшли більше 187 тисяч гривень, 807 тисяч російських рублів, долари та євро – при цьому гроші валялися в сміттєвих відрах і за батареями.

Про це повідомляє ЗМІ з посиланням на заяву прокурора Харківської області Олександра Фільчакова в ході виїздного засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики у Харкові.

“Під час розслідування ми 4 рази зверталися до начальника митниці, щоб отримати відео з камер спостереження. Нам не надали дозвіл. Ми були вимушені в понеділок прийти з обшуком. І те, що ми там побачили, – це був жах. Ми виявили, назвемо так, “безхозні” гроші.

Працівники митниці, коли побачили співробітників ДБР і прокуратури, вони просто їх викидали. У мене є відеозаписи, коли кошти викинули в сміттєве відро, за батарею, шафи… Ми вилучили “безхозне” на митному посту, це режимний об’єкт, 137 тисяч гривень, 807 тисяч російських рублів, 760 доларів США та 60 євро. Це, щоб ви розуміли, на початку робочого часу”.

Кримінальне провадження, про яке йдеться, почали за ч.2 ст.354 КК України (підкуп, вчинений повторно або за попередньою змовою групою осіб) 11 листопада після отримання оперативної інформації від прикордонників, що в межах дії митного посту “Гоптівка” по зеленому коридору з РФ пройшли 13 мікроавтобусів з товарами народного споживання – продуктами харчування та одягом.

Зазначимо, очільник Державної митної служби Максим Нефьодов на своїй сторінці у Facebook розповів про результати онлайн-системи скарг.

За його словами, до ДМС з 22 по 27 листопада включно надійшло 110 скарг. З них – 41 скарга телефоном на Урядовий Контактний Центр.

Нефьодов пообіцяв надати статистику за місяць роботи онлайн-системи скарг.

Ще 22 листопада Максим Нефьодов розповів про те, що у Новій митниці з’явилась нова онлайн-система скарг. Система поки що працює в тестовому режимі. Вся комунікація відбувається виключно в електронній формі.

На початку жовтня Нефьодов повідомив, що Рада бізнес-омбудсмена України, яка представляє і захищає інтереси бізнесу в державних органах, за рік отримала 75 скарг бізнесу на роботу митниці. За словами голови Державної митної служби, в основному бізнес скаржиться на терміни митних процедур, складність повернення переплат, невиконання митницею судових рішень.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *