“Провалиться прямо в пекло”: Таємничий землетрус обрушився на Україну. У людей паніка

У селищі Об’єднаному в Макіївці жителі відчули загадковий “землетрус”.

Про це повідомляє блогер і журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter.

Підземний поштовх стався увечері 3 листопада, на що поскаржилися в соцмережі. Жителі селища відзначили, що тремтів весь будинок і відкрилися двері.

“Пишуть, найсильніший за весь час. ДНРівцям, як зазвичай, плювати. Чекають, коли будинки впадуть і загинуть люди. Адже ДНР – і є справжні фашисти, які ненавидять Донбас”, – зазначив Казанський в соціальній мережі і опублікував коментарі жителів селища.

Тим часом так звана влада «ДНР» приховуює справжні причини землетрусу і намагаються переконати, що вони носять природний характер і пов’язані з віком будівель, усадкою грунту і т. д.

В даний момент невідомо, що саме є причиною підземних поштовхів – сейсмічна активність виключається, так як жителі інших районів Макіївки нічого подібного не помічали.

Як повідомляють жителі селища Об’єднане – їхні будинки вже дали тріщини на стінах і стелях, почали руйнуватися від жахливої ​​сейсмоактивності, поступово відходячи при цьому під землю, що природно підтверджується безліччю фото.

«… Адміністрація Макіївки відхрестилися від того, що відбувається, просто розвели руками, заявивши в один голос, що вони нібито нічого не знають, не можуть визначити природу землетрусів і не причетні до подій»

Раніше повідомлялося, що карпатський мольфар приголомшив страшним прогнозом відносного нового землетрусу в Україні.

Як повідомив карпатського мольфар Михайло Тодорів, нашу країну може спіткати велике лихо.

Так він прокоментував новину про те, що в найближчому майбутньому на території Карпат може статися дуже потужний землетрус.

«Велика біда прийде до нас. Природа втомилася від того, що ми з нею робимо. Якщо не схаменутися вчасно, то буде погано всім. Землетрус може бути тільки попередженням. Це буде скоро, але не зараз », – заявив Михайло Тодорів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *