І 3 місяців не пропрацював! Прогриміло гучне звільнення. Зеленський не витримав

Роман Боднар офіційно представлений новим головою Черкаської ОДА. Під час заходу у сесійній залі він окреслив своє бачення щодо головних проблем області.

Представити очільника області приїхав заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов. Для початку він подякував колишньому главі області Ігорю Шевченку. За словами Трофімова, за 100 днів його роботи досягнуто позитивних зрушень. При цьому про причини зміни голови він фактично не говорив. Лише повідомив про певні “виклики” для влади, не уточнюючи, про що конкретно йдеться.

У свою чергу Роман Боднар прокоментував своє призначення, як аванс довіри від Президента. За його словами, є три умови успіху його роботи: формування команди однодумців, консолідація громади, підтримка Президента, Уряду та Верховної Ради.

– Забезпечення транспортом освіти та медицини, покращення дорожнього покриття, вирішення екологічних питань, ремонт драматичного театру. Питання зі Смілою. І, звичайно, проблема корупції. Я утримаюся від гучних промов зараз. Свого часу я займався цією тематикою. Скоро ви все побачите, – окреслив проблеми області Боднар.

Насамкінець він повідомив, що з розумінням ставиться до критики.

Окрім того, був призначений новий очільник СБУ. Новопризначений начальник управління Служби безпеки України в Черкаській області Юрій Погасій під час свого представлення заявив, що буде жорстко реагувати на порушення закону.

– Якщо будуть зазіхання на інтереси держави, особовий склад управління СБУ буде жорстко діяти в межах своєї компетенції, – наголосив Юрій Миколайович.

Спільно з представниками інших правоохоронних органів Юрій Погасій сподівається досягти на Черкащині «нормального результату» в боротьбі з порушниками закону.

Нагадаємо, Дочасні місцеві вибори відбудуться на основі нового адміністративно-територіального устрою. Орієнтовно перегони планують на весну 2020 року.

«Місцеві вибори орієнтовно відбудуться навесні 2020-го. На базі нового адмінтерустрою України», – сказав Трофімов.

Трофімов розповів, що там, де нині не створено громади – об’єднають ОТГ без подання мешканців. Після цього – вибори. Під час доповіді на конференції Трофімов розповів, що нині територіальні громади утворені на 40% території України. Однак після внесення змін до основного закону держави більше не буде територій, на які не поширюється юрисдикція органів місцевого самоврядування, а також населених пунктів поза ОТГ.

Зміни до Конституції України в частині реформування місцевого самоврядування необхідно прийняти. Навіщо – бо частина країни живе за новими правилами, а інша – залишається у системі минулого сторіччя без можливості покращити свій добробут, живуть з мінімальним достатком. Однак в України є шанс завершити реформу», – сказав Трофімов.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *