Путіну кінець! У Європі прийняли доленосне рішення проти Росії. Соратники президента розлючені

Україна і ще три країни приєдналися до Євросоюзу і продовжили санкції по відношенню до більш 200 суб’єктів РФ

Чорногорія, Албанія, Норвегія і Україна продовжили санкції проти 170 фізичних та 44 юридичних осіб Росії і так званих “ЛДНР”.

Про це повідомляють з посиланням на заяву віце-президента Європейської комісії, високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні.

«Країни-кандидати (на вступ до ЄС – ред.) Чорногорія та Албанія, країна-член Європейської економічної зони Норвегія, а також Україна приєднуються до вирішення Євросоюзу. Вони забезпечать відповідність національної політики цим рішенням. Євросоюз бере до відома це зобов’язання і вітає його», – написано в заяві.

В той же час у Норвегії деякі представники парламенту виступили з заявою про скасування антиросійських санкцій. Вони вважають російських «хорошими сусідами». На переконання політиків, такі санкції вносять деструктивний вплив в норвезький бізнес.

Ми знаємо російських, ми співпрацюємо з ними, ми торгуємо з ними. Ми ставимо їм і критичні питання. Але тут, на півночі, ми сприймаємо росіян як друзів і сусідів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *