“Ніхто не може радіти з цього”: Гончарук прокоментував скандал з номером “Кварталу”

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що радіти з пожежі у сусіда неправильно, але ми живемо у демократичній країні, де кожен має право жартувати, як йому подобається.

“Радіти і сміятися з горя іншого я не вважаю за нормальне. Але у світі є дуже багато сатиричних видань і команд, у яких є різний стиль, тому оцінювати гумор політику, державному чиновнику – це дурний тон. У нас демократична держава, і кожен має право жартувати, як йому подобається.

Якби це була якась інша команда, а не “95 квартал”, то цей гумор взагалі пішов би непоміченим.

Тому я коментую не сам гумор, а ту паралель, яку зараз йому приписують.

Зараз в України багато ворогів, і кожну ситуацію намагаються інтерпретувати таким чином, щоб іноді подати президента у неправильному світлі. Я можу сказати, що я неодноразово бачив справжню реакцію президента Зеленського на історію з пожежею у будинку Гонтаревої. Ця реакція була абсолютно правильна і людська.

Ніхто не може радіти з того, що у людини горить будинок. Це точно неправильно. І президент Зеленський точно з цього не сміявся”.

Гончарук додав, що сам номеру ще не бачив, тому свою позицію щодо нього озвучити не може, але в загальному будь-яке насміхання з пожежі у будинку будь-якого громадянина може лише засуджувати.

Прем’єр також запевнив, що президент разом з правоохоронцями вживає всіх необхідних заходів, щоб розібратися, як виникла ця пожежа, і дати цьому оцінку.

Він додав, що правоохоронці мають приділити “цьому конкретному випадку найбільшу увагу”. Зокрема, розібратися, “хто за цим стоїть, і як так сталося, що ця подія співпала з візитом місії МВФ”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *