“Така втомлена і без макіяжу”: Дружина президента вразила своїм зовнішнім виглядом у Японії. Завжди прекрасна!

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена прибула з офіційним візитом до Японії в ранзі першої леді і знову захопила соціальні мережі стильним образом.

На опублікованих Офісом президента фотографіях Зеленська постала в елегантній сукні синього кольору. Образ прикрашений подовженим піджаком і чорними туфлями.

При цьому користувачі соціальних мереж також звернули увагу, що на одній з фотографій Олена Зеленська виглядає помітно невиспаною.

Цілком ймовірно, що довгий переліт і зміна часових поясів відбилися на стані Зеленського і його дружини. На опублікованих фотографіях можна помітити, що президента зустрічала японська делегація. Дружині українського президента був подарований яскравий букет згідно з протоколом, після чого всі покинули аеропорт.

«Сьогодні прибули з візитом до Японії для участі в церемонії інтронізації імператора Нарухіто. Попереду дуже насичені дні. Користуючись нагодою, я планую відвідати Центр здоров’я, ознайомитися з програмою харчування японських школярів та інклюзивною інфраструктурою міста Токіо”, – повідомила Зеленська.

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена вразила соціальні мережі зовнішнім виглядом під час візиту до Латвії.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *