Леді Ю в шоці! Соратник Тимошенко потрапив у гучний скандал. Замах

Лідер одеської обласної організації партії «Батьківщина», депутат облради Олег Радковський заборгував 750 тисяч доларів США власнику вінницької промислової групи ViOil Віктору Пономарчуку і не віддає, не дивлячись на рішення суду ще 2016 року.

Про це «Думській» стало відомо з матеріалів виконавчого провадження, розпочатого в жовтні цього року.

У лютому 2011-го Пономарчук позичив Радковському, який тоді володів не тільки будкомпанією, але і мережею супермаркетів «Наталка» (збанкрутувала двома роками пізніше), 556 тисяч доларів – під 25% річних. Гроші прихильник Тимошенко обіцяв віддати до 31 грудня того ж року, але, за своїм звичаєм, цього не зробив. Вінницький комерсант звернувся до суду, який повністю задовольнив його позов про стягнення боргу. Рішення це вступило в силу, проте Радковський проігнорував і його. В результаті було розпочато процедуру примусового виконання.

Зараз виконавці намагаються з’ясувати, яким майном і коштами офіційно володіє бізнесмен, щоб було здійснено стягнення боргу.

Раніше, нагадаємо, Вільнюський окружний суд Литовської Республіки задовольнив позов до Радковської компанії Trust Capital, зобов’язавши його заплатити своїм колишнім партнерам (Trust Capital пов’язана з групою Арвідаса Авуліса «Ханнер», з якою співпрацював Тимошенківець) 5 мільйонів 910 тисяч доларів США.

У жовтні 2017 року на Радковського було скоєно замах. Він отримав кілька вогнепальних поранень з малокаліберної гвинтівки, коли виходив з рибного ресторану на Грецькій. Поліція затримала двох підозрюваних, які так і не здали замовників. Правоохоронці тоді заявили, що злочин було скоєно «виключно через бізнес-інтереси».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *