Гончарук цього так не залишить! Спливли нові подробиці жахливого конфлікту між прем’єром і Слугами народу

Між депутатами і прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком на закритому засіданні фракції “Слуга народу” вранці 18 жовтня відбулася сварка

Під час зустрічі депутати обговорювали два питання: законопроект про анбандлінг “Нафтогазу” і розподіл субвенцій на округи між мажоритарниками, пише УП.

“Нашим мажоритарникам розповідали, що ніяких субвенцій не буде, а сьогодні виявляється, що якась робоча група Мінфіну і бюджетного комітету поділили соцеконом за 2019 рік. Фактично 100 “мажорів” залишилися без грошей! Ось вони і обурювалися, лаялися”, – зазначив один з депутатів “Слуги народу”.

Депутати обурилися відсутності попереднього обговорення прем’єром вищезгаданого питання. За їхніми словами, прем’єр “вламується голосувати цей проект”.

“Була сварка через ГТС. Ми обурювалися, чому прем’єр вламуються сьогодні голосувати цей проект без попереднього обговорення», – повідомив представник партії журналістам, уточнивши, що в СН є і соціалісти, які почали кричати «Не віддаси національну власність в приватні руки” .

Соціалісти з фракції почали кричати: “Не віддавати національну власність в приватні руки”. За словами Гончарука, мова йде не про приватну власність, а про міжнародні зобов’язання. В результаті фракція домовилася з прем’єром ще раз зустрітися і обговорити всі ці питання, а також детально обговорити бюджет на 2020 рік.

Нагадаємо, 18 жовтня після години запитань до уряду прем’єр Олексій Гончарук зібрав фракцію “Слуги народу” в кінозалі Верховної Ради. Депутати сперечалися, коли голосуватимуть за закон про газотранспортну систему.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *