“Наскільки ця людина тупа, жалюгідна і нікчемна”: В Мережі висміяли промову Пашинського в суді. “Боляче до сліз”

Сьогодні, 18 жовтня, Апеляційний суд столиці залишив під вартою екс-нардепа Сергія Пашинського, якому інкримінують завдання важких тілесних ушкоджень.

Засідання суду розпочалось вчора під вечір і розгляд справи продовжився сьогодні. Проте суд прийняв рішення залишити Пашинського під вартою до 4 грудня.

Сам колишній нардеп після оголошення рішення суду розсміявся і назвав себе не жертвою нинішньої влади, як його хотіли представити адвокати і соратники, а символом (тільки не зрозуміло символом чого).

Промову Пашинського в суді уже встигли нещадно розкритикувати. Так колишній військовий, а сьогодні бізнесмен Сергій Якимчук особливо жорстко розкритикував екс-нардепа.

“Дивився і слухав сьогодні виступ Пашинського у суді.
Знаєте, я плакав… Господи, Боже мій, як же ж мені було боляче від його слів! Боляче до сліз.

Мене просто вразили його слова і пояснення, які він давав у суді на свій захист, які аргументи він висловлював, як будував речення… а він безумовно ГОТУВАВСЯ до цієї промови. Розумієте? Го-ту-ва-вся.

Тому, мені було боляче від того наскільки ця людина тупа, жалюгідна і нікчемна в своїй брехливості, і в той же час рівно на стільки ж багата і забезпечена.

Люди-політики, які все своє життя керують цією нашою країною є тупі, дурні, брехливі і жалюгідні. Але просто надзвичайно багаті водночас!

Чому?

Бо багаті вони лише по тій причині, що ми бідні. Закон “Сполучених посудин”.

Бо вони нас пограбували і регулярно грабують щодня. І повірте, що тут байдуже чи вони сьогодні при владі чи в так званій опозиції.

І боляче мені від того, що побороти і знищити це Зло скоріш за все ми не зможемо…

Як жити і вижити в Країні Дурнів?!”, – написав чоловік у себе на сторінці в Фейсбуці.

У коментарях українці його підтримали:

“Маски знімаються…, Недовго їм лишилося(, Байдужі, а з їх мовчазної згоди найстрашніші злочини чиняться на Землі”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *