Справжній лідер! У США вразили заявою про президента Зеленського. “Вірний своїм обіцянкам”

У Державному департаменті США привітали обмін в’язнями між Україною і невизнаними республіками “ДНР” та “ЛНР” напередодні візиту до України Держсекретаря Майкла Помпео.

“Щоб поглибити наші відносини, Секретар Помпео зустрінеться з президентом Зеленським, який за свій час при владі доклав величезних зусиль для реформ, виявив справжнє лідерство й позитивний розвиток. Президент Зеленський є відданим своїм передвиборчим обіцянкам щодо роботи на благо українців. Зокрема цими вихідними ми побачили обмін додатковими 200 ув’язненими між Україною та проросійськими силами”, — сказав високопосадовець Держдепу.

Він додав: “Цей візит — більш, ніж символічний. Це важливий час, початок нового року. Ми і надалі підтримуємо заможну і вільну Україну в межах її міжнародно визнаних кордонів й підкреслюємо важливість спротиву російській агресії”.

Водночас у Держдепі відмовились коментувати низку запитань — зокрема тих, що стосувались призначення посла США в Україні, а також візиту Володимира Зеленського у Білий Дім. Не відповіли на запитання, чому тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор залишає посаду всього за два дні до візиту в Київ Держсекретаря Майка Помпео.

Глава Держдепу США відвідає Київ 3 січня в рамках свого турне східноєвропейськими й центральноазійськими країнами. Він зустрінеться з Володимиром Зеленським, а також побачиться з головою МЗС Вадимом Пристайком, міністром оборони Андрієм Загороднюком, з представниками громадянського суспільства та бізнес-спільноти.

Під час візиту до Києва держсекретаря супроводжуватимемо Філіп Рікер, в.о. помічника Державного секретаря, керівника Бюро європейських та євразійських справ.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *