“Нова зачіска і помітні зміни на обличчі”: Хвора на рак Мазур зворушливо звернулась до українців. Сльози щастя!

Телеведуча Алла Мазур звернулася зі зворушливими словами до кожного, хто читає її пост.

Українська телеведуча каналу “1 + 1” привітала українців з наступаючим Новим роком, а також розповіла, що їй порадили для Нового року вибрати біле вбрання, що вона і зробила.

“Ви мені написали, що неодмінно треба одягати світле)) Тому ось – фото в білому) З прийдешнім новим роком вітаю усіх, друзі! Добрих змін – для країни, і для кожного з нас ❤”, – написала під новорічним фото телеведуча.

Користувачі, які бачили публікацію, відразу ж відреагували на пост телеведучої не тільки лайками, а й відповідними привітаннями.

“” Вітаю Вас, пані Алла! Нехай Новий рік принесе Вам щастя і здоров’я, Шановна Алло, нехай 2020 рік почнеться красивою казкою і триватиме це диво всі дванадцять місяців! Нехай гріє вас і висвітлює кожен крок любов близьких людей, а їх підтримка і віра ввас наділяють супер здібностями “.

Відзначимо, що Алла Мазур недавно оголосила, що у неї знайшли онкологію, з якою вона має намір боротися і перемогти. Телеведуча веде активне громадське життя, що відволікає від проблем, пов’язаних зі здоров’ям.

Алла Мазур не розповідає деталі хвороби, нічого не коментує, просто мужньо переживає сама свою хворобу.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *