“Уже нічого змінити не можна”: Шлюб Меладзе і Брежнєвої приречений. І справа навіть не в зраді

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва, незважаючи на свій плідний творчий союз, погано сумісні в особистому житті. В усякому разі, зірки не пророкують їм довгий і щасливий шлюбний союз.

Справа не тільки в тому, що шоу-бізнес сповнений спокус, перед якими важко встояти таким яскравим особистостям, як Брежнєва і Меладзе. Причина в тому, що у них абсолютно не сумісні знаки Зодіаку. Меладзе – впертий і абсолютно впевнений у своїй правоті Телець. Брежнєва – вітряний Водолій.

У цих знаків абсолютно різні життєві переконання та різні погляди на одні і ті самі обставини, стверджують астрологи.

Чоловіки-Тельці дуже вперті і дуже рідко в чомусь поступаються своїм партнеркам. Це не означає, що вони їх не люблять. Просто вони абсолютно переконані в тому, що саме вони мають рацію, і тільки їхня позиція може бути на благо їхній спільній родині.

У той же час, жінки-Водолії – особистості, трохи легковажні, надзвичайно привабливі і такі, що постійно знаходяться в центрі уваги. Їм і на думку не спадає, що їхні невинні пустощі можуть бути кимось витлумачені як розбещеність або,ще гірше, спроба подружньої зради. Вони переконані, що їхній партнер розуміє це, і в цьому їхня велика помилка.

А у випадку з Меладзе і Брежнєвою цей розкол посилює ще й різниця у віці. Чоловік, який набагато старший за жінку, мимоволі бере на себе роль її опікуна, старшого товариша. Однак у неї це з часом починає викликати мимовільний бунт, бо вона і так вже “доросла дівчинка”.

Все це поступово накопичує взаємні образи і зводить стіну нерозуміння між подружжям, що в підсумку може привести до розриву. У випадку з Меладзе і Брежнєвою вже давненько подейкують, що пара “на ножах”, хоча самі зірки періодично це спростовують.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *