Сьогодні вночі прокинулася від жaхлuвого удaру, забігаю в кімнату до батьків, вмикаю світло, а там

Спочатку скажу коротко, дякувати Богу всі живі і це найголовніше! Набираю текст і трусяться руки. Не знаю скільки часу ще будемо відходити від цього жахіття. Сьогодні вночі прокинулася від жахливого удару, забігаю в кімнату до батьків, вмикаю світло, а там стіна пилу. Я не розумію що робиться. Там спали батьки. Кричу чи живі, бо нічого не видно. Живі, Слава Богу, живі!
Машина Wolkswagen Touran влетів на великій швидкості, зніс паркан сусідів і вїхав в кімнату. Кімната зруйнована вщент, в сусідів по стіні пішли тріщини. А там в кімнаті спало троє маленьких діток.
В салоні двоє молодих хлопців, і двоє дівчат одна в тяжкому стані, решта ніби нормально. Поліція приїхала, зафіксували деталі ДТП, пофотографували будинок ззовні. В середину ніхто не заходив, цілий день чекали щоб хтось зафіксував збитки, 8.05 в 19:34 самі подзвонили на 102, чекаємо вже більше години і тиша. Вночі хлопці обіцяли прийти вранці і обсудити як бути з будинком. Прийшли під обід, просто подивилась і все. Прошу розповсюдити інформацію щоб люди які це скоїли відповіли за свої вчинки.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

” alt=”” aria-hidden=”true” />

Юлія Міркос

Джерело: prefiks.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *