“Переплюнув Порошенка”: Скандальний депутат влаштував гучну вечірку для дружини у Москві. “1 мільйон доларів за вечір”

Відомий народний депутат від ОПЗЖ Федір Христенко влаштував дорогу вечірку на честь дня народження своєї дружини.

Федір Христенко з Горлівки вирішив не розмінюватися на дрібниці і переплюнути екс-президента Петра Порошенка. Про це пише Денис Казанський в соціальних мережах.

“Пам’ятаєте, як Петро Порошенко витратив 500 тисяч доларів у відпустці на Мальдівах? Тоді ще був великий скандал. Так ось, цей рекорд побитий скромним 36-річним депутатом від ОПЗЖ – Федором Христенком з Горлівки. Нещодавно він закотив у Москві вечірку на честь дня народження своєї дружини і прогуляв близько 1 млн доларів тільки за один вечір “, – написав Казанський в Фейсбуці.

За його заявою, орендували приміщення в одному з найдорожчих готелів в Росії “4 сезони”, який розташований прямо навпроти Кремля. На вечірці було багато іменитих зірок естради. Завдяки дружині Федора Марині, яка зробила пости в Інстаграм, вдалося дізнатися про це свято.

“На вечірці виступали Кіркоров, Басков, Лепс, Олександр Ревва, Поліна Гагаріна, група” Руки вверх”, гонорари яких за корпоративи стартують від 100 тисяч доларів”, – додає журналіст.

На заході була і дружина Олександра Батуріна Анастасія Маловичко з сумнівним минулим. У відкритих джерелах є багато кримінальних справ на них. За заявою Казанського, якщо суспільство може і мало знає про таку людину, то в Горлівці він дуже добре відомий і там пояснювати його популярність не потрібно.

Блогер задається питанням, як опинилася в партії ця людина. Можливо, його спеціально туди просунули, адже ніхто раніше і не знав такої людини, як Христенко.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *