“Повернулися з Італії”: у госпіталізованих в Чернівцях виявили небезпечне захворювання. Лікарі зробили заяву

У Чернівцях медики обстежують двох пацієнтів, які повернулися на Буковину з Італії . У них виявили пневмонію. Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, пише сайт molbuk.ua .

За словами чиновниці, пацієнтів госпіталізували в інфекційне відділенні обласної лікарні з підозрою на коронавірус.

“Вони всі мають історію подорожі: одна пацієнтка тривалий час перебувала в Італії, і у пацієнта було тривале перебування в Італії. Пацієнти перебувають у кілька порушеному, але не критичний фінансовий стан, близькому, напевно, до середньо важкого. В обох пацієнтів діагностовано пневмонію. Якщо ми будемо говорити про стан, то в порівнянні з минулою добою, він покращився. Проводиться лікування ” , – сказала Поліщук.

Також вона розповіла, що результати аналізів пацієнтів сьогодні направлять в центральну київську лабораторію.

“А експрес-тести на грип у них негативні. А якщо мова йде про так званої полімеразної ланцюгової реакції, то вона проводиться на грип. І, відповідно, пацієнти протягом усього тижня будуть обстежуватися на предмет наявності або відсутності коронавируса”, – додала Марія Поліщук.

Нагадаємо, на Закарпатті на митниці у двох пасажирів автобуса виявили підвищену температуру і групу туристів з підозрою на коронавірус відправили в лікарню .

За останніми даними, в Італії зафіксували 283 випадки зараження, з них семеро померли і одна людина видужав. У посольстві України кажуть, що українців серед інфікованих немає .

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *