Ваші рідні не сидять! Порохоботів жорстко поставили на місце… Накинулись на Зеленського

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

“Очільники держав привітали один одного з прийдешніми святами та проведеним взаємним звільненням утримуваних осіб, що відбулося 29 грудня.

Також сторони привітали укладення контракту на транзит російського газу територією України, підписаного напередодні.

Під час розмови очільники держав також домовилися негайно перейти до узгодження списків для звільнення українців, серед іншого і кримчан, які перебувають в Криму та на території Росії, і росіян, утримуваних в Україні.

Та вочевидь, така розмова не задовільнила прихильників Порошенка, і вони вирішили розкритикувати президента Зеленського за це.

Ветеран АТО, Євген Шевченко дав емоційну відповідь критикантам і Порохоботам, подаємо його слова в оригіналі:

Нову «зраду» підвезли: президенти України та РФ привітали один одного зі святами і домовилися про узгодження списків для нового обміну.

Що я думаю з цього приводу?.. Коли було необхідно обміняти наших – живих чи загиблих – я тиснув руку і колаборантам, і окупантам. Так, від того був не у захваті, та коли була можливість витягти своїх, то мусив свою ненавість подіти куди подалі і, щоразу вітаючись з ними у нейтральній зоні, поводився чемно та з повагою, хоч вони і були мені ворогами.

Але ж вам, порохоботам, на усе те начхати, правда? Бо то ж не ваші рідні сидять у тюрмі роками, і не ваші знайомі, то волайте собі далі про зраду, убогі. А як буде час, то подивіться це відео – погляд з іншої точки зору часом буває досить корисним.

А нашому президенту можу побажати лише успіху у поверненні наших полонених!!!

Нагадаємо, До зустрічі з Володимиром Путіним у Парижі 9 грудня Володимир Зеленський чотири рази спілкувався з ним телефоном: 11 липня, 7 серпня, 7 вересня (після звільнення політв’язнів із РФ) й 25 листопада. Більшість розмов стосувалися ситуації на Донбасі, обміну полоненими та зустрічі в нормандському форматі, листопадова – газу й зниклого озброєння з повернутих військових кораблів.

29 грудня у рамках обміну утримуваними особами бойовики ОРДЛО звільнили 81 українця, з них 76 повернулися на підконтрольну Україні територію, ще 5 вирішили залишитися на окупованій частині Донбасу. У свою чергу, Україна передала 124 особи.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *