Кремлівські щури загнані у глухий кут: звернення Данілова – в паніці. Р0зіб’ємо ворога

Секретар РНБО Олексій Данілов заявляє, що росіяни загнані в глухий кут, тому їхні атаки на Україну стають особливо небезпечними.

Про це Данілов заявив у Facebook.

“Те, що військові злочинці в Москві планували завершити за один-два дні як блискавичну каральну акцію, з тріском провалилося. Це стало зрозуміло всьому світові, і починають потрохи розуміти в самій Росії.
Саме тому загнані у глухий кут кремлівські щури стають особливо небезпечними, переходячи межу і відкидаючи будь-які правові, моральні, юридичні обмеження у правилах ведення війни”.

За словами Данілова, розуміючи, що попереду у всього російського військово-політичного керівництва РФ тільки перспективи Гаазького трибуналу, вони йдуть ва-банк.

“Тільки цим можна пояснити варварській обстріл Градами півторамільйонного міста Харків. Руйнування історичної перлини Європи – міста Чернігів, обстріли Бучи, Ірпіня, Гостомеля і ще десятків і десяткіа українських міст і сіл. Місто Волноваха знаходиться на межі гуманітарної катастрофи”, – констатував він.

За словами Данілова, зараз ворог перебуває на межі виснаження, тоді як українські сили опору стають тільки сильнішими з кожним днем.

До Росії відсьогодні починають прибувати перші загиблі та поранені. До ворожої країни починають прибувати перші тіла загиблих в Україні військових, заявив 1 березня радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.

Про це він розповів у відеозверненні 1 березня.

«Відсьогодні, просто щоб всі ми розуміли, до Росії починають прибувати перші мішки з трупами, і найближчим часом будуть перші поховання в Російській Федерації, які російська влада вже не зможе приховати. Відсьогодні до Росії прибувають перші ешелони з пораненими, і цього теж сховати Російській Федерації не вдасться», – сказав він.

Денисенко вказав на те, що внаслідок економічних санкцій російський рубль різко впав 28 лютого. За припущенням представника МВС, щоб Росія «почала розуміти все, що відбувається на фронті», потрібно сім днів.

«Звичайно, ніякої революції через сім днів не станеться, не треба тішити себе ілюзіями, що люди вийдуть на вулиці. Але вони почнуть про це говорити на кухнях і їхній дух буде ламатися. Для нас це дуже важливо, тому що не виключено, що Путін буде хотіти робити нову мобілізацію. І нам потрібно зірвати цю нову мобілізацію і підривати моральний дух росіян», – заявив радник міністра.

Відтак він закликав українців, які мають родичів та близьких у Росії, зв’язатися з ними і розповісти про поточну ситуацію, а також надсилати матеріали про полонених.

«Наша головна задача – зробити так, щоб вони займалися собою, а не нами. Тому ще раз закликаю: дзвоніть до своїх знайомих, близьких у Росію, розказуйте, розказуйте і ще раз розказуйте. Чим більше вони будуть деморалізовані, тим легше буде нам тут воювати на фронті», – додав Денисенко.

Також варто наголосити на тому, що українська армія з кожним днем стає все сильнішою. 27 країн погодилися надати Україну зброю, медикаменти та іншу військову допомогу.

Загалом 27 країн, включаючи Велику Британію, інші європейські країни та Сполучені Штати, погодилися надати більше зброї, медикаменти та іншу військову допомогу Україні для боротьби з військовим російським вторгненням. Про це повідомляє Sky News.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес організував у п’ятницю ввечері конференцію донорів військової допомоги, яка відбулася віртуально. 25 країн взяли участь у відеоконференції та погодилися зробити свій внесок. НАТО також було представлено.

Крім того, дві інші країни, які не змогли взяти участь у конференції, окремо заявили, що матимуть підтримку. Допомога включає боєприпаси, протитанкову та зенітну зброю, та нелетальну допомогу, таку як медикаменти.

Телеканал зазначає, що країни, які раніше були проти відправки зброї для допомоги українським збройним силам, тепер вирішили це зробити після рішення президента Росії про вторгнення. До країн-донорів входять країни, які не входять до НАТО.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *