Закликає створити гуманітарні коридори! Українська армія не здається – зробить усе можливе. Все у наших руках!

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликала товариство Червоного Хреста зробити гуманітарні коридори в Києві й Київській області. Про це вона заявила у своєму відеозверненні.

Ще хочу сказати про гуманітарні коридори в Києві та Київській області. Нам відомо про підступні наміри ворога оточити Київ і взяти його у кільце. Я вірю, що українська армія і всі, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю і Київ від злочинців у погонах, які називають себе російською армією, зроблять все можливе і неможливе, щоб цього ніколи не сталося. Але я ще раз звертаюся до Червоного Хреста з вимогою зробити все залежне, щоб були гуманітарні коридори, – наголосила Верещук.

За її словами, якщо ніхто з гуманітарних організацій не буде зараз допомагати Україні і ніхто не буде брати на себе відповідальність, то чи гідні ми тоді називатися людьми.

Як повідомляли раніше в Офісі Омбудсмана, ворог з небаченою жорстокістю знищує житлові будинки, лікарні, дитячі садочки і школи.

Зокрема, через артилерійський обстріл дитячої лікарні «Охматдит» у Києві загинула дитина, ще четверо (двоє дітей та двоє дорослих отримали поранення). Також російська ДРГ розстріляла автівку на вулиці Олени Теліги в Києві, в якій перебувала родина з трьома дітьми. Дівчинка та батьки загинули, ще двоє дітей у важкому стані у лікарні.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *