Далі самі. Німеччина прийняла важливе рішення стосовно України. Хто наступний?

Берлін відповів відмовою на один із запитів Києва щодо військової допомоги.

Уряд Німеччини, який в травні виділив Україні 82 млн євро у вигляді технічної та фінансової підтримки, відхилив новий запит щодо військової допомоги.

Про це міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив в інтерв’ю німецькому порталу RND, яке опубліковали 27 грудня.

“Ми вдячні за фінансову допомогу Німеччині та політичну підтримку німецького уряду. Але, на жаль, наш запит про військову допомогу бу відкинутий”, – сказав глава української дипломатії.

Пристайко не уточнив, про який обсяг або вид допомоги йдеться чи коли саме Київ подав запит, однак висловив надію на те, що Берлін перегляне свою позицію.

За словами міністра, зараз йдеться про виживання України як держави.

“Німеччина і ЄС багато зробили для нас. Але цього недостатньо, щоб зупинити загибель людей. Ми оплакуємо 13 тисяч загиблих, а їх, на жаль, щодня стає більше”, – сказав Вадим Пристайко.

Нагадаємо, у вересні Білий дім опублікував розшифровку телефонної розмови між президентами США і України Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським, в якому останній заявив, що Німеччина і Франція “роблять недостатньо для України”. У відповідь на це уряд ФРН повідомив, що після Революції Гідності 2014 року Берлін виділив Києву 1,4 млрд євро у вигляді грантів і позик.

Крім того, в жовтні німецьке Міністерство оборони повідомило про виділення оборонному відомству України 1,5 мільйона євро на закупівлю сучасного медобладнання.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *