Аномальний курс! Ціна на валюту різко зміниться. Що чекає українців після Нового року? Страшні деталі…

Експерт розповів про курс долара на січень

Голова комітету економістів України Андрій Новак розповів про спекуляції на валютному ринку і спрогнозував курс долара у січні.

Фахівець упевнений, що спекулюють на ринку долара люди з вільним капіталом. Вони купують долар за гарною ціною, а потім його продадуть, коли гривня впаде.

“Звичайно, перекинеться, так як економічний процес йде без перерви. Ми сидимо, а процес триває. Хто займається? Той, хто володіє вільним капіталом. Чому я зараз запевняю, що зміцнення гривні, яке вже є аномальним по відношенню до стану економіки, навіть з того стану бюджету. Чому це відбувається. Це валютні спекуляції. Яка мета? Зараз скупити якомога більше іноземної валюти, щоб після обвалу курсу гривні її якомога дорожче продати”, – сказав Новак.

Ведуча також запитала, коли закінчиться махінації з гривнею і коли чекати падіння гривні. Експерт упевнений, що обвалу варто чекати вже в січні. Адже українці будуть святкувати і це час ідеальне для того, щоб відпустити гривню у вільне падіння. Адже громадяни вже поміняли долари перед святами і не будуть звертати уваги на курс валют.

“Ідеальний час для подібних обвалів, це коли люди чимось зайняті. У нас буде цілий січень свят. Українці святкуватимуть фактично цілий місяць. На місці цих спекулянтів, найвищих державних чинів, НБУ і Уряду, найкраще це робити в січні. Обвалити гривню, коли люди святкують, не дуже звертають на це увагу, адже для святкування потрібні гривні, які вже були обмінені, – підсумував фахівець.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *