Як швидко вибратися зі снігової ями або болота – простий перевірений спосіб

Водії нерідко стикаються з жахливим станом сільських доріг, які перетворюються в болото після сильних дощів. Нерідко колеса просідають глибоко в бруд і починають пробуксовувати.

Дочекатися допомоги в таких віддалених місцях складно, проте існує спосіб, який допоможе справитися самостійно з неприємною ситуацією.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на vakurat.pp.ua

Реально робочий спосіб

Звільнити загрузлу у багнюці або сніжної ями машину допоможе проста дерев’яна дощечка (товста гілка) і міцна мотузка (лебідка). Процедура починається з того, що мотузку протягують через диски і прив’язують до них дошки. Однак кріплять палиці не посередині, а одним краєм, щоб не заблокувати колеса.

Встановлювати кріплення рекомендується з кожного боку автомобіля і неодмінно на провідній осі.

Справа в тому, що при односторонній установці диференціал буде крутити найлегше колесо і особливої ​​користі від задумки не буде.

Дошка прив'язана до колеса

Коли пристосування надійно закріплені, то приступають до звільнення автомобіля із земляної пастки. Рухи повинні бути плавними і повільними, інакше конструкція просто розвалитися.

Як ще можна витягнути машину без сторонньої допомоги

Існує ще кілька дієвих способів, які допоможуть впоратися з ситуацією:

  1. Розподіл ваги на автомобілі з переднім і заднім приводом. У першому випадку необхідно розвантажити задню частину авто і погіршити передню. Досить перекласти багаж на місця для пасажирів або попросити друга пересісти вперед. Рушати з місця потрібно повільно, повертаючи кермо вправо і вліво, щоб знайти зіткнення з дорогою.
    Машину з заднім приводом коштує полегшити спереду, а погіршити багажник. Рульове колесо розташовується прямо, а автомобіль рухається в зворотному напрямку.
  2. «Розгойдування» автомобіля. Створити коливання можна за допомогою почергового перемикання першої і задньої передачі. Машина почне плавно розгойдуватися вперед і назад, а пройдена відстань буде поступово збільшуватися. Коли з’явиться почуття, що транспортний засіб розгойдати на повну, потрібно спробувати різко виїхати в потрібному напрямку.
Коробка передач

Застрягла в грязі машина може стати справжньою проблемою для недосвідченого водія. Тому розроблені прості способи, які допоможуть вийти зі скрутного становища, коли в окрузі немає інших машин.

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *