“Те, що нас дуже болить”: Парасюк звернувся до українців з емоційною заявою. Залишайтесь людьми!

Сьогодні відбувся обмін полоненими. Свою думку про подію висловили багато українських політиків та відомих громадських діячів, не залишився осторонь і екс-нардеп Володимир Парасюк, який доволі вдало охарактеризував ситуацію в країні.

Подаємо його слова в оригіналі:

Так, ми живемо в складний час. І дуже важко бачити чорне чи біле, коли навколо все таке неоднозначне і сіре.

Цей обмін розділив суспільство на дві частини: в одних буде відчуття несправедливості, а в інших – відчуття перемоги. Але точно не можна сказати, що повернення наших людей – це погано.

І сьогодні ми маємо розділити радість з родинами тих, хто повертається, і розділити біль з родинами Героїв Небесної Сотні.

Як я в вже казав, все це складно, але людьми залишатись потрібно.

Варто зазначити, що перед обміном Парасюк зазначав:

Хочеться, щоб наші люди повернулись додому і їхні родини перестали жити в безкінечних надіях. Тим більше, ми – не росія і своїх не кидаємо, але торгувати історією і болем всього народу – це помилка. Думаю, що план Путіна був не міняти, а натиснути і він натиснув на те, що нас дуже болить. Ніхто не забув і ніщо не забуте.

Зазначимо, в рамках обміну полонених між офіційним Києвом та так званими “Д/ЛНР” було повернено 12 українських військовослужбовців.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова в своєму Telegram – каналі.

Вона оприлюднила список імен звільнених українських військових.

В рамках обміну полоненими бойовики звільнили:

Сергія Іванчука – майора ЗСУ. Він потрапив у полон угруповання “ЛНР” разом зі своїм підлеглим, сержантом Іваном Дєєвим. Бойовики звинуватили українських військових у тероризмі і “засудили” на 20 років ув’язнення.

Юрія Євтушка – військовослужбовеця 14-ї окремої механізованої бригади, мешканця Любомля. Він потрапив у полон наприкінці травня 2018 року разом із напарником Яковом Веремейчиком.

Івана Дєєва – військовослужбовця 8-го полку спецпризначення ВСУ. Учасник подій на Майдані. Перебував у полоні в Луганську з лютого 2017 року.

Романа Фурсова – бійця 16-го мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади, жителя Харківської області, який потрапив в полон в листопаді 2017 року.

Богдана Панюшенко – командира танка, який терористи підбили під Донецьком. У полоні він перебував з січня 2015 року.

Сергія Глондара, Олександра Коренькова, Василя Жемелинського, Володимира Воскобойника, Бориса Пундора, Кіма Доланова, Олександра Геймура.

Окрім того, 64 цивільних (сімнадцять з яких утримувались з 2015–2016 років)”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *