Весь у критиці й л*йні! Нефьодов зробив різку заяву. Контрабандисти в шоці

Керівник Державної митної служби України розповів, що контрабандисти з Львівщини взялись за його дискредитацію.

Про це він написав у соцмережі.

Керівник ДМС порекомендував контрабандистам передати ці гроші на армію. При цьому він наголосив, що вже скоро звільнить усіх корупціонерів з Львівської митниці.

Подаємо його слова в оригіналі:

Дізнався, скільки заплатили за чорний піар проти мене на одному з «провідних українських ресурсів». Любі львівські контрабандисти, давайте так – за 50% цих грошей на “Повернись живим” готовий власноруч писати реальний компромат на себе включно із фотками. Надсилайте платіжку в приват.

Постскриптум. Все одно я вас всіх звільню, всі ваші зміни на кожному пункті пропуску і людей в центральному апараті. Але хоч допоможете добрій справі, а не гроші на вітер.

Постскриптум 2. Я дійсно знаю цифру, тому не обманюйте, будь ласка.

Також, як  розповів голова Державної митної служби Максим Нефьодов – Профспілка працівників митної служби займається не захистом співробітників Держмитниці, а корупцією.

«Вони отримали землю у Кончі-Заспі під будівництво профілакторію, але замість цього побудували там елітні будинки, які здали в оренду колишнім керівникам митниці за 3−4 тис. грн на місяць», — заявив Нефьодов.

За словами голови Держмитниці, ця історія тягнеться ще з часів, коли митну службу очолювали Ігор Калетник і Олександр Клименко, — керівники часів президентства Віктора Януковича.

Як зазначав раніше Нефьодов, цитуємо:

Моя позиція технократа унікально підходить для непопулярних реформ, — міркує Нефьодов. — Я не бачу себе довгостроково в політиці або публічному секторі. Я можу прийти, провести реформу й піти з посади весь у критиці й лайні.

Є такий телеграм-канал — Shadow Anonymous, де регулярно пишуть, що я п’ю Вдову Кліко і Dom Perignon прямо з пляшки. Це теж психологічно тисне. Часу мало — треба ж встигнути і полаятися у Фейсбуці. Але у мене поки немає дітей, і тому я можу працювати в таких умовах.

За даними Європейської бізнес-асоціації, торік обсяг фальсифікату й іншого нелегального імпорту в одному тільки сегменті кави склав 40%, в алкоголі — 60%, а в окремих категоріях електроніки — цілих 70%. Це все не тільки позбавляє державний бюджет податкових зборів, а й руйнує прибутковість тих компаній, які завозять імпорт легально.

Рецепт Нефьодова для боротьби з цією проблемою однозначний: інновації та цифровізация. Інформація про рух товарів на митниці має бути доступною у внутрішній айті-системі. Варто лише клікнути на лінк — і видно всі деталі торгової операції.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *