Нахабність вражає! Путін висунув нелюдяні вимоги по Донбасу. А більше нічого не зробити?

У Володимира Путіна відзначилися жорсткою вимогою щодо окупованого Донбасу

Про це в залі Верховної Ради розповів заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

У рамках чергового засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську Російська Федерація зажадала, щоб Україна надала окупованому Донбасу особливий статус на постійній основі.

Більш того, як розповідає заступник голови МЗС України, у Володимира Путіна хочуть, щоб офіційний Київ відкрив новий КПВВ в прифронтовому Щастя.

За словами Боднара, Російська Федерація вимагає ввести на постійній основі закон, прийнятий в 2014 році, хоча він має на увазі введення особливого статусу на пару років.

“Чинний на сьогодні закон введено в дію ще в 2014 році і продовжений до 31 грудня 2019 року. Філософією цього закону передбачалося з самого початку, що він буде діяти тільки протягом 3 років”, – підкреслив дипломат.

Він також зауважив, що відкриття КПВВ у прифронтовому Щасті не передбачено жодними домовленостями, а рішення щодо створення пункту пропуску у Золотому було прийнято ще у 2016 році.

Підсумовуючи, Василь Боднар заявив, що Україна має намір звернутися за допомогою до колег по Нормандскому формату, щоб посилити тиск на Росію.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *