Українсько-американський авторитет, з котрим Зеленський і Богдан зустрічались у Нью-Йорку, заявив, що Порошенко та його люди вкрали $1,5 млрд

Скандальний американський бізнесмен родом з Одеси, котрого тісно пов’язують з московським криміналом і представляється радником президента Сполучених штатів Америки Сем Кислін заявив, що під час президентства Петра Порошенка його оточенням були незаконно поділені $1,5 млрд. Про це повідомляє російське РІА “Новости”.

Кислін стверджує, що мова йде про гроші, які були отримані в ході спецконфіскаціі у оточення іншого екс-президента незалежної Віктора Януковича, і на котрі за повідомленнями ЗМІ полює він сам за замовленням зацікавлених осіб, котрі перебувають у Росії.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Патріоти України.

Кримінальний авторитет стверджує, що повідомлення про вилучення грошей у бюджет української держави були помилковими.”Нібито Порошенко і Луценко заарештували 1,5 мільярда доларів грошей Януковича. Розповідаю, як було, Януковича грошей там не було. Прийшли, заарештували гроші інших людей, не Януковича”, – повідомив Кислін на прес-конференції в Києві.Посилаючись на начебто наявні у нього документи, помічник американського президента заявив, що 503 мільйони доларів були перераховані Порошенку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час свого перебування у Нью-Йорку президент Зеленський за посередництвом Андрія Богдана мав таємну зустріч з Кисліним, що обидві сторони наразі заперечують.

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *