“Ми готові до компромісів з РФ”, – голова профільного комітету ВР та «Слуга народу» Яременко

Голова парламентського комітету з зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко хоче заборонити українським делегаціям вживати термін “збройна агресія РФ проти України”, щоб не ображати державу-агресора

Для врегулювання ситуації на Донбасі необхідна активна дипломатія, в тому числі зниження дипломатичної напруги. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив нардеп від фракції «Слуга народу», голова парламентського комітету з зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, котрий раніше закликав відіслати інструкторів НАТО з України та необхідності поступок Росії, тому що у неї більше танків.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Патріоти України.

“Пониження градуса дискусії в міжнародних організаціях, як компроміс з української сторони, цілком реалістичне рішення”, – написав він.

За його словами, «активна дипломатія» передбачає ослаблення антиросійських санкцій в тому випадку, якщо країна-агресор виконає низку умов. Якщо ж переговори будуть зірвані, то тиск на загарбника має бути посилений.

“Нам нескладно рекомендувати українським делегаціям не вживати термін “збройна агресія РФ проти України” у документах та проектах рішень. Зовсім нескладно. Як, втім, Росії нескладно повернути Україні всіх полонених, затримані військові судна, виконати рішення міжнародного суду про скасування рішення про заборону діяльності Меджлісу і допустити на територію Криму постійну моніторингову місію ОБСЄ. Ми ж готові до компромісів, – додав він.

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *