Українська спортсменка вразила перемогою! Виграла чемпіонат світу

Українка Людмила Бабак завоювала золоті медалі чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, який З 17 по 20 жовтня пройшов у китайському Шаосіні.

22-річна каноістка з Енергодара Запорізької області стала кращою на дистанції 14,5 км, подолавши її за 1:19.30,84, повідомляє прес-служба Федерації каное України.

Людмила не знає поразок в марафонах з 2017 року, коли виграла дві дистанції на чемпіонаті Європи і одну на чемпіонаті світу.

Українка виграла чемпіонат світу з веслування:

“Чесно кажучи, на далеких дистанціях іноді буває трохи нудно. Але жіноче каное прогресує, тому що в останні роки число змагаються жінок майже подвоїлася, і це хороший знак. Я хочу залишатися чемпіоном світу якомога довше. Мій тренер каже, що я повинна прагнути ще на 10 або навіть 15 років. в Україні я досить знаменита, і мене впізнають, але марафон там не так відомий. Я хотів би показати українцям, що це дуже складний, але в той же час дуже захоплюючий вид спорту”, – прокоментувала свій успіх спортсменка.

В липні цього року українські веслувальники завоювали дві срібні медалі на Європейських іграх-2019 , які проходили в Мінську.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *