Путін висунув умови для Зеленського: спливли скандальні деталі зустрічі. “Повинен…”

Відбулася телефонна розмова Ангели Меркель і Володимира Путіна

Для організації саміту нормандської четвірки Путін вимагає включення формули Штайнмайера в українське законодавство і розведення військ в Золотому і Петровському. Про це повідомляє Корреспондент з посиланням на прес-службу президента РФ.

Розмова відбулася 19 жовтня по ініціативи Німеччини.

“Під час обговорення ситуації з врегулюванням в Україні підтверджена важливість неухильного виконання положень мінського” комплексу заходів “і домовленостей, досягнутих в ході зустрічей на вищому рівні в нормандському форматі. У першу чергу це відноситься до імплементації формули Штайнмайера в українське законодавство, а також до розведення сил і засобів на узгоджених ділянках лінії зіткнення у населених пунктів Золоте і Петрівське “, – йдеться в тексті повідомлення прес-служби у президента РФ ..

За твердженням Кремля, Україна нібито відмовляється відводити з цих населених пунктів свої підрозділи і військову техніку “під різними приводами”.

“Що стосується можливого проведення чергового саміту нормандської четвірки, то він повинен бути ретельно підготовлений і увінчатися конкретними результатами. Домовлено, що відповідна робота продовжиться по лінії помічників лідерів і керівництва зовнішньополітичних відомств”, – відзначили там же.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *