Це Ваша сила! Савченко зробила термінове звернення до Зеленського. Потужні слова

Народний депутат VIII скликання Надія Савченко погодилася б на пропозицію про роботу від команди президента Володимира Зеленського, якби це принесло користь Україні. Про це вона розповіла в ефірі програми “П’ятий кут. Розвиток”, окрім того, вона звернулась до Зеленського.

Як зазначила Савченко, у Зеленського, не має ніякої допомоги, окрім українського народу. Ні слуги народу, ні парламент, це не його складова сили, його складова сили – це український народ. І ми маємо його зараз, як меча проти Коломойського, після того як Коломойський допоможе йому реалізувати і заспокоїти внутрішній хаос, якщо вийде. Потрібно розуміти, що крім Коломойського, є ще багато гройсмейстерів, і ми знаходмось в повному турбулентому хаосі, – зазначила Савченко і підкреслила, що в України – все буде. Окрім того, як зазначила екс-нардепка, у чинного президента поки все вдається, але йому потрібна допомога народу, та підтримка у нелегкій справі.

Ведуча, Діана Панченко поцікавилася, чи пішла б Савченко в радники до Зеленського.

“Я ніколи не розуміла слова” радник “. Це що, ходити ззаду і підносити свиту королю? Я б пішла на будь-яку роботу, якщо б вона була відчутною і реальної, якби я чітко знала, що буду робити завтра”, – висловилася вона .

Екс-нардеп перерахувала кілька напрямків, в яких погодилася б попрацювати, якби запропонував гарант або хтось із його команди.

“Це могла б бути робота по врегулюванню конфлікту на Донбасі в рамках мінського процесу, в інформаційній політиці щодо світу, в Міністерстві оборони на будь-якій посаді. Головне – моя робота повинна приносити користь Україні. Я б не боялася цієї роботи, і мене б навіть не принизило і не злякало, якби пропозиція надійшла від команди Зеленського або від нього самого “, – поділилася Савченко.

Окрім того, як зазначила Савченко декілька днів тому, на засіданні вийшла доволі куменда ситуація, цитуємо допис фейсбук:

Повинно було розпочатися підготовче засідання у справі звинувачення мене і Володимира Рубана. Суд переніс слухання на 12 грудня 2019 року через неприбуття прокурорів. Прокурор Банник О.С. надіслав заяву, що у зв’язку із реформою прокуратури він зайнятий здаванням тестів.

Зауважу, що в прокурорській групі тридцять прокурорів. Два з яких вже не прокурори – Луценко вчить англійську у Гонтарєвої, а Матіоса просто вигнали. Проте інші прокурори із тридцяти навіть не пояснили суду причини свого неприбуття.

Мій захисник Андрій Левковець слушно зауважив, що прокурори вважають реформу прокуратури важливою причиною для свого неприбуття в суд. При цьому, коли був виборчий процес в президенти України і Савченко мала брати в ньому участь, прокурори не вважали це достатньо вагомою причиною щоб не тримати мене за гратами. Також прокурори наполягали на ризиках у зв’язку з тим що Савченко і Рубан на волі, але коли в них, як в студентів, сесія, ризики вже такими страшними їм не здаються…

Бажаю успіху прокурорам в здачі тестів. Сподіваюсь, що вони ще будуть прокурорами до наступного чудового засідання в грудні.
Н.С.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *