“Та вже б роздягнулася!”: Нардепку від “Слуги народу” упіймали у Раді за дивним заняттям. Разумков не оцінив

Випадки, коли в Раді депутати займалася не робочими питаннями, з’являються знову і знову. 18 листопада під час засідання Верховної Ради, журналісти помітили одну з народних депутатів від фракції “Слуга народу” зовсім не за роботою. Натомість 43-річна нардеп Лада Булах займалася пошуком нового одягу.

Булах навіть не звернула увагу на те, що її знімають камери. На фото журналістів добре видно, що у своєму телефоні вона займається пошуком одягу – розглядає різні кофти. Журналісти з’ясували, що сайт, на якому Булах шукала обновки, це бренд Reserved, що належить польській компанії.

На сайті бренду можна придбати найрізноманітніший одяг: від зимових курток до аксесуарів, є чоловіча, жіноча, підліткова і дитяча одежа. Що цікаво, речі в Reserved належать зовсім не до люксового сегмента. У середньому штани або кофта коштуватимуть до 1 тис. гривень. А той светр, який розглядала Булах, коштує 649 гривень.

Українці у Мережі жартують: “Та вже б роздягнулася! Приміряла?”

Нагадаємо, народний депутат від “Слуги народу” Андрій Холодов, з яким пов’язують лобіювання правки до законопроєкту №1049, що збільшують заробітки для роздрібних торговців тютюном, виявився власником цигаркового бізнесу.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *