Під час вручення повістки в армію на працівника Сихівського районного військового комісаріату напали сусіди призовника. Завдяки бійці призовник залишився вдома без повістки, а його сусідам загрожує кримінальна відповідальність за нанесення тілесних ушкоджень.

Інцидент трапився у понеділок зранку, 18 листопада. Працівник Сихівського районного військового комісаріату прийшов до призовника, який проживає на вул. Татарській, 2а. Мешканець другого поверху будинку не з’являвся у комісаріат, тому йому мали вручити повістку особисто. Чоловік відчинив двері і попросив у працівника комісаріатам почекати, поки він візьме свій телефон. Взявши телефон, призовник подзвонив друзям-сусідам, аби вони втрутились у ситуацію.

«Сусід, який спустився, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, запропонував представникам військкомату вийти для бесіди на вулицю. Під час руху сходами ця особа завдала офіцеру декілька ударів руками в голову. Після того, як військовослужбовець втратив рівновагу, чоловік продовжив завдавати удари ногами в голову. Згодом до цієї бійки долучився колега нападника», – розповідають деталі інциденту у прес-службі обласного військкомату.

Коли учасники бійки вийшли з під’їзду, то повз будинок проїжджало авто патрульної поліції.

«Побачивши його, кривдники втекли до себе у квартиру та продовжили погрози з вікна квартири», – зазначають у прес-службі військкомату.

Працівник військкомату звернувся із заявою у Галицький райвідділ поліції та у лікарню, де надали медичну допомогу. Зараз його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Відомо, що особу одного із нападників-сусідів поліція уже встановила.