Штрафи зростуть у 15-20 разів! Слуги народу сказали “останнє” слово. Апокаліпсис гряде!

В Україні штрафи за неправильну стоянку збільшать у десятки разів. Наприклад, зараз водій, який зайняв місця для людей з інвалідністю, має заплатити до 1700 грн, а за новими правилами – 34 тис. грн.

Також спростять і процедуру доказу того, що порушник дійсно зупинився в недозволеному місці. Відповідні пропозиції розробила група депутатів від “Слуги народу” (законопроєкт №2628).

Зараз суди, розповідає юрист Олександр Плахотник, часто підтримують порушників – поліції важко довести, що водій неправильно припаркувався. Якщо міряють рулеткою або фіксують на камеру, служителі Феміди такі докази не приймають.

Та й невеликий штраф у 255 грн особливо нікого не лякає. Щоб виправити ситуацію, законодавці пропонують внести зміни і в розміри штрафів, і у правила фіксації порушення.

Як переглянуть штрафи?
Штрафи за неправильну зупинку – збільшать з 15 до 200 неоподатковуваних мінімумів. Один неоподатковуваний мінімум – 17 грн. Тобто розмір штрафу збільшиться з 255 до 3400 грн.

Різко зростуть і штрафи за паркування на місцях для людей з інвалідністю. Якщо зараз за таке порушення можуть оштрафувати на 100 неоподатковуваних мінімумів, то за новими правилами – 2000. В абсолютних цифрах зростання складе від 1700 до 34 тис. грн.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *