“Бочка з л*йном і прошарок меду”. Чапкіс розповів про молодшу на півстоліття коханку

Відомий український хореограф, один із суддів телешоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс відверто розповів про стосунки з жінкою, молодшою його на 51 рік.

Подробицями про сексуальне життя в 89 років та стосунки із 38-річною жінкою Чапкіс поділився під час інтерв’ю для Дмитра Гордона.

“Кажуть, що медовий місяць – це бочка з л*йном і зверху з прошарком меду. Так ось, я добрався до меду” – зазначив зірковий хореограф.

Український танцюрист розповів Дмитру Гордону, що зустрів свою любов – попри те, що вже підбивав підсумки життя. Навіть незважаючи на настільки поважний вік, хореограф зізнався, що з 38-річною Людмилою у них є статеве життя.

Головне, на чому наголосив Григорій Чапкіс, що кохана не рахує його статки, а любить та приймає його таким, яким він є.

Григорій поділився своїм щастям і заявив, що відчуває, ніби почав жити наново. За словами хореографа, це була не просто зустріч-ресторан-секс, а щось зовсім інше. Він висловив таке величезне захоплення, що навіть не зміг підібрати потрібних слів.

Однак, підкреслив Чапкіс, кохана Людмила не чекає на його смерть, щоб привласнити гроші, оскільки набагато заможніша за нього.

Григорій Чапкіс кілька був тричі одружений, має двох дітей та двох онуків.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *