Порошенко в ауті! Богдан наніс фатальний удар, кінець близько: я про вас пам’ятаю

Глава Офісу президента України Андрій Богдан вважає п’ятого президента України Петра Порошенка причетним до поширення інформації про нібито підготовку підозри для нього.

Про це Богдан написав у Facebook.

“Петре Олексійовичу, дякую, що не забуваєте. Усе, що ви вмієте разом із вашим партнером Курченком (бізнесмен-утікач Сергій Курченко) – продукувати фейки. Повірте, і я про вас пам’ятаю! Святику, я знаю, це ти (імовірно, ідеться про спікера Порошенка Святослава Цеголка). Готуйся”, – заявив він.

До поста Богдан прикріпив скріншоти повідомлень у ЗМІ про нібито підготовку йому підозри.

Як відомо, звільнений напередодні керівник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що його управління займалося розслідуванням справи, у якій фігурував голова Офісу Президента Андрій Богдан.

Як зазначається у повідомленні, в управлінні Горбатюка вважали, що Богдан впливав на судові рішення, які зобов’язали Україну виплатити більше 3 млрд грн за гарантіями корпорації “Єдині енергетичні системи” перед російським Міноборони.

“Є дійсно справа, у якій були прийняті судові рішення, які не могли насправді бути прийняті ні за яких умов. Вони на Україну поклали 3,2 млрд грн боргу і виплату 32 млн грн Російській Федерації. За цією справою вже більше року ми підготували проєкти повідомлень про підозру суддям, але керівництво Генпрокуратури це блокувало. У цій справі є ряд осіб, які сприяли прийняттю рішень, і серед цих осіб перевіряли також і Богдана”, – розповів Горбатюк.

Водночас, Спеціальна антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України не готують підозри керівнику Офісу Президента Андрію Богдану.

Про це заявив керівник САП Назар Холодницький в ефірі телепередачі “Право на владу”.

“САП і НАБУ такої підозри не готує… Генпрокурор може відповісти, але я думаю, що це не правда”, – сказав він, коментуючи інформацію про те, що Богдану готується підозра.

Нагадаємо, глава Офісу Президента Андрій Богдан звільниться за власним бажанням, якщо порушить закон. Таке переконання озвучив Президент України Володимир Зеленський.

“Він сам звільниться. Якщо порушить закон”, – відповів Зеленський. Разом з тим він додав, що зараз дуже складний період у його команди.

“Мені потрібні професійні люди, які не порушують українського та міжнародного законодавства. Мені потрібні ці потужні люди. У мене їх не так багато. Зараз дуже складний період у моїй команді”, – наголосив Президент.

Разом з тим, на уточнення, чи звільнить він Богдана у разі, якщо журналісти доведуть порушення ним законодавства, Зеленський відповів: “Доводьте”.

#Президентпочуйнас

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *