Аваков розлючений! Зачепили за живе: вибухнув потужною заявою, ганебна кампанія

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: вважає, що спроба дискредитації спецпідрозділу Нацгвардії “Азов” – це знак якості його боротьби за територіальну цілісність України.

Про це він заявив на зустрічі з головою місії США Крістіною Квін, коментуючи офіційну позицію України щодо “інформаційної кампанії з дискредитації” підрозділу “Азов”, повідомляє МВС.

За словами Авакова, підрозділ спеціального призначення “Азов” військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України є законним регулярним підрозділом Нацгвардії.

Особовий склад підрозділу зразково виконує службово-бойові завдання із захисту Батьківщини, запевнив міністр.

“Ганебна інформаційна кампанія про начебто розповсюдження нацистської ідеології серед особового складу окремого загону спеціального призначення “Азов” військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ є навмисним намаганням дискредитувати підрозділ “Азов” та Національну гвардію України, перш за все, у свідомості міжнародних партнерів України, спровокувати кризу у відношеннях з нашими союзниками, послабити позицію нашої держави у світі”, – заявив Аваков.

“Саме бойова ефективність спецпідрозділу “Азов” у захисті держави від військової агресії – справжня причина намагання зупинити його іншим, гібридним,методом”, – переконує він.

“Сподіваюсь, що чесна і відкрита позиція України і наведені факти будуть враховані нашими партнерами та соратниками по боротьбі щодо захисту демократії. Ми разом дамо відсіч цим брудним і підступним методам”, – додав голова МВС.

До слова, голова Комітету з питань зовнішньої політики, нардеп Богдан Яременко підготував проект листа до 40 американських конгресменів, які звернулися до Державного секретаря США Помпео із закликом внести “батальйон “Азов” до списку терористичних організацій.

Відповідний допис Яременко опублікував на своїй сторінці в Facebook. Він запропонував Конгресу надати допомогу для з’ясування об’єктивної інформації про “Азов”.

“Вважаю такими, які не можуть залишитися без реагування народних депутатів України, спроби публічного очорнення одного з найбільш заслужених і боєздатних підрозділів Національної гвардії України окремого загону спеціального призначення “Азов”… Хочу нагадати американським колегам, що цей військовий підрозділ створено активістами і учасниками революції Гідності. “Азовці” брали участь у визволенні з російської окупації Маріуполя і безлічі інших населених пунктів”, – зазначив Яременко.

Він додав, що Україна не забуде подвиг “азовців”, які віддали життя за незалежність України.

“Текст листа відкритий для підпису для всіх членів фракції “Слуга народу” і представників інших фракцій Верховної Ради України. Підписання і передача листа американській стороні відбудеться у вівторок, 29 жовтня 2019 року”, – підсумував нардеп.

#Президентпочуйнас

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *