“Не просто так …”: Маму Анастасії Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що мати відомої російської актриси Анастасії Заворотнюк, яка бореться з раком головного мозку, Валентина Борисівна побувала на Даниловському кладовищі.

Зокрема, подібна інформація була оприлюднена одночасно на декількох Telegram-каналах. Користувачі мережі припускають, що Валентина Борисівна приходила сюди не просто так. Швидше за все, вона послухалася порад, які їй давали шанувальники Анастасії Заворотнюк.

Адже, як відомо, на Даниловському кладовищі упокоїлася свята Матрона. Багато хто вважає, що на цьому місці необхідно просити про здоров’я. І свята обов’язково допоможе.

«Маму Анастасії Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі, де упокоїлася свята Матрона. Ймовірно, жінка все ж послухалася поради шанувальників таланту зіркової дочки, і пішла до святої просити за здоров’я», – пишуть в мережі.

Варто відзначити, що сім’я Анастасії Заворотнюк нарешті порушила мовчання і потроху почала інформувати громадськість про стан здоров’я зірки.

Так, на офіційній сторінці в підтримку актриси в соціальній мережі Instagram з’явився пост, в якому близькі заперечують деяку інформацію, яка раніше з’являлася в мережі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *