Меладзе благословив: зірка “ВІА ГРИ” виходить заміж. Шанувальники радіють

Український співак ALEKSEEV (Микита Алексєєв) зовсім недавно розсекретив свій роман з солісткою групи “ВІА Гра” Уляною Синецкой, і вже дав зрозуміти про можливу заручини і весілля зі своєю коханою. Про це він особисто розповів ведучій “Світського життя” Каті Осадчій.

Співак зізнався телеведучій шоу, що думки про весілля у нього виникали, а Уляна, сміючись, додала, що вже чекає пропозиції руки і серця. Більш того, Уляна вже познайомила хлопця зі своєю мамою.

“Я знаю маму Уляни, ми познайомилися недавно. Я приїхав до коханої додому і ми поспілкувалися. З кулінарної точки зору теж відпочивав на повну, тому що для мене приготували дуже багато страв. Це любов з першого погляду”, – зазначив ALEKSEEV.

Також Уляна Синецька зізналася, що мала розмову з приводу своїх романтичних стосунків з продюсером “ВІА Гри” Костянтином Меладзе.

“насправді Костянтин тільки підтримує наш союз. Він за справжню любов, тому що для творчої людини дуже важливо бути коханою чи навпаки – страждати. В моєму випадку у нас все чудово, я дуже люблю Микиту, тому Костянтина все влаштовує”, – додала співачка.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *