“Літак вилетів без них” : Українці застрягли в аеропорту Берліна. Не встигли

В аеропорті Берлін-Шенефельд сьогодні, 1 грудня, тимчасово застрягли 49 українців – через великі черги на паспортному контролі літак вилетів без них.

Поліція аеропорту офіційно підтвердила факт спізнення громадян на рейс – вони не встигли до гейтів відправки після проходження паспортного контролю. Сталася ситуація одразу із трьома рейсами лоукостерів до України – “Берлін-Київ” авіакомпанії Ryanair та “Берлін-Київ” і “Берлін-Львів” авіакомпанії Wizzair.

Авіакомпанія Raynair, зокрема, ухвалила рішення щодо вильоту, оскільки затримки для  дешевих перевізників обходяться у великі штрафи. Пасажирам порадили підтвердити факт свого прибуття до аеропорту не словами, а документом: квитком автобуса, електрички, чи квитанцією з таксі, аби компенсувати гроші за квиток.

У консульському відділі Посольства України в ФРН допомогли владнати проблему українським пасажирам. Врешті-решт їм безкоштовно замінили квитки.

В адміністрації аеропорту пасажирам порадили  прибувати в аеропорт заздалегідь, адже прибуття за дві години до вильоту не завжди дозволяє пройти паспортний контроль.

Нагадаємо, раніше схожа ситуація трапилася в Україні. Літак авіакомпанії МАУ рейсом Київ-Одеса вилетів, не дочекавшись останнього автобуса з зареєстрованими на рейс пасажирами. Авіакомпанія МАУ поклала провину на співробітників обслуговувальної компанії “Аерохендлінг” і готує до неї претензію, ведеться службове розслідування.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *