Гуляй поки. Шокуюче рішення суду стосовно Регора. Що далі?

Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід націоналістові Віталію Регору, який 24 грудня, на суді у справі Павла Шеремета, напав на журналіста Дмитра Кучера і облив його сечею.

На час досудового розслідування, до 25 лютого 2020 року, він залишиться під нічним домашнім арештом з 20:00 до 07:00. Тобто повинен буде перебувати вдома в нічний час.

При цьому сьогодні чисто юридично мова йшла не про обрання, а про посилення запобіжного заходу. Справа в тому, що Регор знаходиться під особистим зобов’язанням за напад з ножем на іранця.

“Країна” вела онлайн з засідання суду. На засіданні Регор заперечував, що в пляшці була сеча і говорив, що взагалі нікого не обливав, а стояв осторонь. Що ж до ножа, носіння якого йому закидають по ще одній кримінальній справі – то, за його словами, він йому потрібен для самозахисту.

Нагадаємо, раніше поліція вручила перша підозра у справі про напад на журналістів в апеляційному суді Києва, де розглядалася справа Шеремета.

Група підтримки підозрюваної у вбивстві журналіста Юлії Кузьменко 24 грудня атакувала відразу декількох представників преси.

Автором “перформансу” виявився Віталій Регор – відома в націоналістичних колах особистість. Саме йому і оголосили “підозру” сьогодні.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *