ЗНІМАЄ СИЛЬНИЙ КАШЕЛЬ І ВИВОДИТЬ СЛИЗ ІЗ ЛЕГЕНІВ І БРОНХІВ ВСЬОГО ЗА 1 НІЧ: ЦЕ ПОРЯТУНОК

В осінньо-зимовий період застудитися або підчепити грип дуже легко. Незалежно від того, сухий у тебе кашель або вологий, лікувати його необхідно, адже ігнорування цієї недуги може привести до гострого бронхіту.

Вважаємо, ніхто не любить смак аптечного сиропу від кашлю, та й не завжди він ефективний. Ми розповімо тобі про кращий засіб від кашлю. Тобі знадобиться всього лише три інгредієнта, які ти напевно знайдеш у себе вдома.

Компрес від кашлю з медом

СКЛАДОВІ:

– 1 ч. л. меду

– 1 ч. л. борошна

– 1 ч. л. кокосового масла

– тканинна серветка

– бинт або широкий пластир

ПРИГОТУВАННЯ:

Змішай мед, борошно і підігріте кокосове масло, але не гаряче, щоб не отримати опік. Повинна утворитися маса пастоподібної консистенції. Нанеси її на серветку і поклади на середину грудної клітки, але ні в якому разі на серце! Закріпи компрес за допомогою бинта або широкого пластиру, якщо такий є. Можеш також накладати компрес на горло.

Складові компресу не подразнюють шкіру і володіють хорошими прогріваючими властивостями.

ЗАСТОСУВАННЯ

Якщо хворіє дитина, можна використовувати цей компрес, залишаючи його на 2-3 години. Одягни на малюка теплий светр або уклади під теплу ковдру, щоб був хороший ефект прогрівання і компоненти компресу подіяли краще.

Дорослим можна залишати компрес на всю ніч. Обов’язково потрібно перебувати в теплі.

Поліпшення стану здоров’я буде простежуватися вже після першого застосування. Повтори процедуру кілька разів. Цей компрес добре прогріває, прибирає першіння в горлі і сприяє виведенню мокротиння, тим самим позбавляючи від кашлю. Також ми рекомендуємо паралельно мед, він сприятливо впливає на самопочуття при бронхіті та застуді.

Ми бажаємо тобі здоров’я! Поділися рецептом чудодійного компресу з друзями!

Джерело:intermarium.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *