Зеленський збирає “Майдан”, з’явилася екстрена заява: перші подробиці

Володимир Зеленський планує зустрітися зі студентами, яких побив «Беркут» на Майдані 6 років тому.

30 листопада Україна відзначає сумну річницю нападу силовиків на протестуючих студентів у листопаді 2013 року, після якого в країні і розгорівся повномасштабний Майдан. З цієї нагоди президент України звернувся до громадян у соцмережах.

Президент зізнався, що його цікавить доля тих самих студентів, з яких і почався Майдан. У зв’язку з цим він запропонував зустрітися з ними й поговорити вже наступного тижня.

Падаємо його слова в оригіналі:

“6 років тому жорстоке побиття студентів «Беркутом» сколихнуло все суспільство. 

Їх було небагато. Вони залишилися ночувати на Майдані не заради майбутніх портфелів чи мандатів, не для того, щоб заробити політичні бали чи дивіденди, а тільки заради одного – щасливого майбутнього для своєї країни.

Вони й були тими самими романтиками, які роблять революцію, плодами якої потім, як відомо, користуються негідники. 

Сьогодні ми майже не згадуємо імен безпосередніх учасників тих подій, що фактично змусили Україну прокинутися та стали відправною точкою великих перетворень. Де вони зараз? Чи залишились в Україні? Чи отримали після Революції Гідності можливість керувати країною та втілювати зміни?

Наступного тижня я дуже хотів би зустрітися зі студентами, які були на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року”, – написав глава держави.

Відзначимо, що Фракція “Слуга народу” підтримає поправку №318 до другого читання законопроєкту про зміни до закону про Держбюро розслідувань щодо вдосконалення його діяльності.

Про це сказав Давид Арахамія в ефірі ток-шоу “Право на владу”, звертаючись до адвоката Євгенії Закревської, яка оголосила голодування, доки поправка №318 не буде ухвалена Радою.

Я вам особисто гарантую, що позиція нашої фракції буде цю поправку проголосувати. Я думаю, підтримає весь зал… До 3 грудня це з об’єктивних причин неможливо – люди працюють в округах, тому треба потерпіти до 3 грудня”, – сказав Арахамія.

Поправка №318 до законопроєкту №2116 про внесення змін до Закону “Про Державне бюро розслідувань” передбачає, що для забезпечення безперервності й ефективності досудових розслідувань слідчі органів прокуратури, прокурори можуть бути переведені за їхньою згодою в ДБР без обов’язкового проведення конкурсу – якщо вони на час набрання чинності цим законом проводять досудове розслідування або здійснюють процесуальне керівництво (не менше 4 місяців поспіль входили до складу груп слідчих або прокурорів) у кримінальних провадженнях щодо акцій протесту з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року, і які підлягають передачі за підслідністю до ДБР, але не пізніше, ніж 11 січня 2020 року.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *