Вперше за роки незалежності! Зеленський розпочав справжню реформу, такого ще не було

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він повідомив виступаючи в Генеральній прокуратурі України напередодні Дня працівників прокуратури.

Президент висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру, яка буде прикладом для інших органів правопорядку.

Зеленський констатував, що досі слово «прокурор» в Україні асоціювалось не з верховенством права та законністю, а з дорогими автомобілями, віллами, яхтами та коштовностями.

«Стратегічне завдання генерального прокурора та його команди – змінити це раз і назавжди. Впевнений, що вам це до снаги. Цей процес уже розпочато. На мою особисту думку, вперше за часи незалежності відбувається не імітація реформ, а справді реальні зміни, які стосуються всіх рівнів прокуратури», – сказав президент. Він зауважив, що прокурори вже подолали два етапи атестації та підтвердили свої професійні здібності та навички. 

«Я щиро бажаю кожному з вас гідно пройти завершальний етап атестації та довести свою доброчесність, професійну компетентність та етику. І тоді Україна отримає нарешті справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру, яка буде прикладом для всіх інших органів правопорядку», – наголосив Зеленський. 

Ще одним пріоритетом у роботі прокурорів глава держави назвав боротьбу з корупцією. «Кожен корупціонер має понести відповідальність, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності. Будьте певні – я як президент України є вашим союзником у цій нелегкій боротьбі», – зазначив Зеленський.

Вітаючи працівників прокуратури з професійним святом, президент додав, що у них попереду ще багато важкої відповідальної роботи, тому побажав прокурорам «сил, волі та незламності духу». 

Зі свого боку генеральний прокурор України Руслан Рябошапка наголосив, що наразі спостерігається зростання рівня довіри до органів прокуратури.

«Але я вірю, що найближчим часом, можливо, через рік ми зможемо похвалитися перед усім українським народом абсолютно іншою прокуратурою і абсолютно іншими прокурорами, людьми з іншими цінностями», – резюмував генпрокурор.

Як повідомляли, 25 вересня набув чинності закон про реформу органів прокуратури України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *