Замах на Зеленського! Спецназ РФ в дії: групу знuщено. Глава держави в небезпеці: ціль номер один

Британська газета The Times провела масштабне розслідування, після якого дійшла висновку про те, що за останній тиждень на президента України Володимира Зеленського було скоєно як мінімум три спроби замаху.

Журналісти газети розповідають, що на вбивство українського лідера були відправлені два різні угруповання – найманці прокремлівського угруповання Вагнера і чеченський спецназ.

В той же час замахи зривали ніхто інші, як співробітники російського ФСБ, які виступають проти війни з Україною, пише видання.

Найманці “Вагнера” в Києві зазнали втрат під час своїх спроб і були стурбовані тим, наскільки точно українці передбачали їхні дії. Джерело, близьке до групи, сказало, що інформованість служби безпеки Зеленського стала для них “моторошною”.  Також у суботу на околиці Києва було попереджено замах групою чеченських найманців, яких було ліквідовано.

Раніше британське видання The Times повідомляло про те, що в Києві діють понад 400 “вагнерівців”, яким Кремль наказав вбити президента Володимира Зеленського та його уряд та підготувати підґрунтя для захоплення влади Росією.

“Група Вагнера, приватна військова компанія, керована одним із найближчих союзників президента Путіна олігархом Євгеном Пригожиним, 5 тижнів тому надіслала найманців з Африки з місією вбити уряд Зеленського в обмін на солідну плату”.

Газета пише про те, що інформація про їхній задум дійшла українського уряду в суботу вранці, а за кілька годин Київ оголосив 36-годинну “жорстку” комендантську годину, щоб очистити місто від російських диверсантів.

Влада столиці вжила жорсткий заходів: там попередили мирних жителів, що всіх, хто виходитиме на вулицю в комендантську годину, розглядатимуть як агентів Кремля і можуть ліквідувати.

Видання переконане, що вагнерівці просто очікують сигнал від Кремля, щоб перейти в атаку.

Варто нагадати, до їхнього розстрільного списку також входять прем’єр, весь Кабінет міністрів, мер Києва Віталій Кличко та його брат Володимир, які стали знаковими фігурами на передовій столиці, – загалом 23 людини.

Джерела Times повідомили, що в січні в Україну прибуло від 2000 до 4000 найманців із різними завданнями.

Група розділилася: одних відправили до Донецької та Луганської областей, які утримуються бойовиками, а іншим 400 осіб,  доручили ліквідувати Зеленського, вирушили до Києва з Білорусі.

Видання з посиланням на джерела пише, що вагнерівці нібито відслідковують Зеленського та його колег за їхніми мобільними телефонами, і нібито завжди знають, де вони перебувають.

Інше джерело стверджує, що найманим убивцям наказали пригальмувати, поки Путін цього тижня веде “мирні переговори” із Зеленським.

У пятницю 25 лютого сам Володимир Зеленський заявляв про те, що до Києва увійшли диверсійні групи РФ і що Росія планує вбити главу держави.

“Маємо інформацію про те, що в Київ зайшли диверсійні групи ворога. Тому я дуже прошу киян: будьте уважними, дотримуйтеся правил комендантської години.

Я залишаюсь в урядовому кварталі разом з усіма, хто необхідний для роботи центральної влади”.

Президент також заявив, що його родина залишається в Україні.

“Моя сім’я – не зрадники, а громадяни України. Але де вони зараз знаходяться, я сказати не маю права”, – додав Зеленський.

“За наявною у нас інформацією, ворог позначив мене як ціль номер один. Мою родину – як ціль номер два. Вони хочуть знищити Україну політично, знищивши главу держави”, – сказав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *