Усі деталі перемовин! Росіяни поступово знижають вимоги – припинили розмовляти про денацифікацію

РФ розуміє, що досягнути політичних цілей військовим шляхом не вдається. Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович розповів деталі щодо перемовин між Україною та РФ. Про це йшлося під час телемарафону. За словами Арестовича, росіяни поступово знижають вимоги. 

Вони припинили розмовляти про денацифікацію і так далі. І заговорили про… Про позаблоковий статус навіть не дуже педалювали цю тему. Йшлося про недопущення розміщення в Україні окремих видів наступальної зброї, – сказав він.

Водночас він зазначив, що це зменшення вимог показує, що РФ розуміє, що досягнути політичних цілей, які вони поставили, військовим шляхом не вдається.

Радник голови ОПУ нагадав про єдину домовленість, якої вдалося досягнути під час вчорашніх перемовин.

Виникла теоретична домовленість, порозуміння сторін, щодо надання гуманітарної допомоги або гуманітарних коридорів оточеним містам в Україні, містам, що потерпають від російської навали, – сказав він і додав, що ця домовленість буде підтримана міжнародною спільнотою.

Водночас Подоляк вчора  розповів, що досить докладно обговорювався гуманітарний аспект, тому що у багатьох містах “драматична ситуація” з можливістю евакуації, а також з продуктами харчування та медикаментами.

Він також додав, що делегації домовилися продовжити роботу в третьому раунді переговорів у максимально найближчий термін.

Зазначимо, що 1 березня президент Володимир Зеленський заявив, що “не відчуває конкретики” від першого раунду переговорів між делегаціями України та Російської Федерації. Також глава держави наголосив, що Росія має перестати бомбити українські міста до того моменту, як можуть початися змістовні переговори щодо режиму припинення вогню.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *