Захисники ламають плани Кремля! Рєзніков звернувся до українців – потрібно діяти на випередження! Дамо відсіч!

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україна останні 55 години гідно дає ворогу відсіч, а наші захисники та захисниці уже зламали плани Кремля. Резніков звернувся до українців з важливим повідомленням.

Глава Міноборони України додав, що через крах плану про стрімкий наступ великими колонами агресор був вимушений змінити плани. Вони почали частіше залучати ДРГ і десант, про це він повідомляє у Facebook.

У Києві, Харкові, інших містах діють коригувальники, які можуть навести вогонь на ваші домівки чи прокласти дорогу російським військам. Вони є очима ворога, – наголошує міністр.

Резніков наголосив, що українська армія і територіальна оборона ефективно їх знешкоджують, проте їм необхідна допомога. Головна мета – мати можливість діяти на випередження. Тому міністр звернувся до усіх українців із закликом.

Особливе прохання для мешканців українських сіл і невеликих містечок, а також усіх, хто матиме відповідну нагоду. Якщо повз вас пройшла колона російської бронетехніки, за нею через деякий час бути йти колона з паливом. Затримайте або спаліть її. Російські танки просто зупиняться, наші війська їх захоплять і використають проти ворога, – зазначив міністр оборони.

За дві доби російські нелюди вбили майже двісті мирних громадян, з них – трьох дітей. Ще 33 дитини поранені.
Зазначимо, що за словами голови Львівської ОДА Максима Козицького, під час наради сьогодні  президент наголосив, що на всіх фронтах ми ведемо крутий бій.
Усі тримаймося, точно не здаємося!, – процитував він Зеленського.
Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *