200 мільйонів армії! Всього за добу – разом ми сила – тільки вперед!

Українські громадяни менш ніж за добу переказали 200 мільйонів гривень на потреби армії за програмою надання їм коштів за вакцинацію від COVID-19.

Про це повідомив віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«200 мільйонів гривень з «єПідтримки» українці перерахували на потреби нашої армії», – написав він у Telegram.

Як раніше повідомляв Федоров, міністерство 25 лютого запровадило функцію, відповідно якої отримані від держави кошти можна переказати на потреби ЗСУ.

Крім того, міністр також писав, що б’ють рекорди внески до благодійних фондів для української армії: «Нагадаю, що українці ще 23 лютого зібрали 20,5 млн грн на допомогу українській армії через фонд «Повернись живим». За одну добу зібрали більше коштів, ніж за весь рік!».

Раніше віцепрем’єр Федоров звернувся до генерального директора американської корпорації Apple Inc. Тіма Кука з проханням припинити постачання сервісів та продукції Apple на територію Російської Федерації, в тому числі заблокувати доступ до Apple Store.

«Звернувся до СЕО компанії Apple, Тіма Кука, заблокувати для громадян РФ Apple Store, підтримати пакет санкцій уряду США, заборонити завантажувати свої продукти в маркети! Дозволяєте обирати собі президентом вбивцю, тоді прийдеться насолоджуватися сайтом «Росія 24», – написав він і виклав документи.

Наразі ж наша армія має потужну підтримку й вдало завдає збитків ворогу.

«Ми вистояли й успішно відбиваємо атаки ворога. Бої тривають. У багатьох містах і районах нашої держави… Київ і ключові міста навколо столиці контролюються саме нашою армією. Окупанти хотіли заблокувати центр нашої держави й поставити тут своїх маріонеток, як у Донецьку. Ми зламали їхній задум», – заявив президент.

«На наших вулицях, у небі Києва, у Василькові, у Вишгороді, навіть у навколишніх полях тривала справжня битва за Київ. Ворог застосував проти нас усе: ракети, винищувачі, безпілотники, артилерію, бронетехніку, диверсантів, десант. Окупанти б’ють по житлових кварталах, зокрема з реактивної артилерії, намагаються зруйнувати енергетичні об’єкти», – додав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *